o nás IS střediska Řehoře Mendla

Středisko Řehoře Mendla Brno. 91 roverský kmen Kerberos. 93 kmen dospělých Renegades. 95 smíšený oddíl Quercus. Skautská pouť do Sloupu. Závody o Černou buzolu. Střediskové setkání v Rajhradě. Letní tábory našich oddílů. Skautská pouť do Předklášteří. Závody o Černou buzolu. Střediskový sněm - Křížkovského. Středisková pouť na Santon. Celostátní kolo Svojsíkova závodu - Kaprálův mlýn. Krajské kolo Svojsíkova závodu. Okrskové kolo Svojsíkova závodu - Útěchov. Oslavy 26. oddílu. Skautská pouť do Sloupu.

OVERVIEW

The web page skaut1stredisko.cz presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have crawled twenty pages inside the web site skaut1stredisko.cz and found eight websites referencing skaut1stredisko.cz.

SKAUT1STREDISKO.CZ TRAFFIC

The web page skaut1stredisko.cz is seeing variant levels of traffic all over the year.
Traffic for skaut1stredisko.cz

Traffic ranking (by month) for skaut1stredisko.cz

Traffic ranking by day of the week for skaut1stredisko.cz

LINKS TO SKAUT1STREDISKO.CZ

72. skautský oddíl Brno

ročník mezioddílové víkendové akce Zátep. Účastnilo se jí celkem 45 účastníků. Diecézní skautská pouť do Sloupu. skautská pouť, při které se sešli skauti a skautky z celé Brněnské diecéze. Účastnilo se téměř 400 účastníků. jsme se zapojili do celostátní dobrovolnické akce Ukliďme Česko.

II. okrsek Brno-město

2016 bude probíhat rozvoz Betlémského světla po naší vlasti. Rozdáváno bude při místních akcích. Návod, nejen pro skauty. Zvadlo Kdy to začíná a končí? Rádcovský kurz Perun ročník 2016. Od října do listopadu bude probíhat již 4. Je určen všem stávajícím i budoucím rádcům a rádkyním mezi 13 a 15 lety.

WHAT DOES SKAUT1STREDISKO.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skaut1stredisko.cz Mobile Screenshot of skaut1stredisko.cz Tablet Screenshot of skaut1stredisko.cz

SKAUT1STREDISKO.CZ SERVER

I revealed that the main root page on skaut1stredisko.cz took one thousand six hundred and fifty-six milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider skaut1stredisko.cz not secure.
81.31.35.50

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We caught that skaut1stredisko.cz is implementing the nginx/1.6.1 operating system.

o nás IS střediska Řehoře Mendla

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Celostátní kolo Svojsíkova závodu - Kaprálův mlýn." I viewed that the web site stated " Okrskové kolo Svojsíkova závodu - Útěchov."

SEE SUBSEQUENT BUSINESSES

Skautatinklis

Ar žinojai kad skautai vyčiai yra ne tik Lietuvoje? Ar žinojai kaip jie vadinasi pasaulyje, ir kokios jų tradicijos? ATSIBUNDU GIPSAS. Šiaulių krašto grupelės nuotykiai Estijoje.

Lietuvių Skautų Sąjunga

Rūta Baltaduonytė-Lemon, LSS Tarybos Pirminink.

Lietuvos skautų sąjunga

Lietuvos skautų sąjunga panaikinta 1940 m. Skautų programa susideda iš praktikos, patyrimo laipsnių ir specialybių. Savanoriams, kurie prisijungia prie Lietuvos skautų sąjungos veiklos ir pritaria skautų ideologijai, gali būti užrišamas suaugusio skauto kaklaraištis. Skautavimas tai ne būrelis, užklasinė veikla ar panašiai. Skautavimas yra gyvenimo būdas ir dar giliau. Lietuvos skautų sąjungą paremti galima ne tik finansiškai, bet savo mintimis ir darbais.